"Jsem výtvarnice se svobodomyslným přístupem. Inspiruji ženy, aby objevovaly poklady ve své duši, snily a tvořily stejně, jako to dělají děti." 

V SOUČASNOSTI uplatňuji svůj největší dar. Tvořím kresby a obrazy, které jsou záznamy vlastních vnitřních rozhovorů a pomáhám i ostatním ženám, aby své duši naslouchaly. Než jsem získala odvahu, používala jsem vlastní výtvarný přístup jen pro sebe. Pomáhal mi uchovat si klidnou hlavu a stal se přirozeně součástí článků a e-booku. Zároveň jsem přesvědčena, že takto může kreslit každý. Můžete tvořit a naladit se na svou spiritualitu i intuici. 

JEŠTĚ NEDÁVNO jsem jako knihovnice pořádala setkávání pro maminky s malými dětmi. Objevovala jsem to, co nám jako rodičům schází, abychom dokázali děti svobodně vzdělávat a vést ke čtení. Vydávala jsem se i díky vlastním dětem k PRAZÁKLADŮM a našla tak kudy vede přirozená cesta k učení, čtení a tvoření. A pak jsem to sepsala do e-booku, který je ke stažení zde. Jedním z úplných prazákladů je čas, který prožíváme s dětmi i ten, který máme pro sebe. Oba jsou stejně důležité. 

PŘED LETY jsem vystudovala výtvarné umění a žurnalistiku. Jsem ráda, že tady a teď uplatňuji vše, co jsem si mohla jako studentka osvojit. Důležitým poznáním pro mě bylo, že tvůrčí proces je čarokrásný proces, když si to dovolíme

STÁLE tvoříme. Děti se tak svobodně a přirozeně učí vše, co potřebují. Nová díla a akce z naší celoroční domškoly si můžete prohlédnout na facebookové stránce U Malérečky s domškolákem