"Otevírám ženám cestu ke kráse ve vlastní duši,
aby přistoupily ke svým dětem s otevřeným srdcem." 

To, co tvořím a žiju, se pomalu a nenápadně narodilo s mými dětmi. Je to dobrodružná cesta, na které jsme společně. Je naší každodenní součástí.

Díky mateřství jsem v sobě objevila jemnost jako zdroj vlastní síly. A tak začaly vznikat JEMNOTY, které vytvářím na přání, jsou propojením mého specifického přístupu ke tvoření i k životu. Estetika mých prací navazuje na mediumní a spiritistickou tradici českého a moravského podhůří.

Na mém pracovním stole vznikají i obrazy na objednávku. Většinou jsou kruhové a propojené s živlem (oheň, voda, země, vzduch). Mohou být doplněné osobním mottem, heslem i básní a stát se tak kotvou s určitým záměrem.

Pro maminky, které hledají, kde a jak si oddechnout, jsem vytvořila sérii šablon, díky kterým si zvládne kdokoliv nakreslit květiny. Jen tak pro radost a zdarma. Najdete je tady.

Ve svém okolí pořádám podpůrné kruhy pro rodiče. Nabízím tak prostor k pravidelnému usednutí, bytí tady a teď s možností naslouchat moudrému proudu uvnitř sebe i ostatních rodičů.

O všem, co žiju a tvořím, píšu články a zveřejňuji je na blogu.

Sledovat, co u nás vzniká nového, občas i s domškoláckou tématikou můžeš na facebookové stránce Průvodkyně dětských duší